Salı

Doku yayınları 7.sınıf ingilizce ders kitabı sayfa 19 cevapları

Sponsorlu Bağlantılar 1

Verilen cevaplarda anlaşılmayan yerler için yorum gönderebilirsiniz. Mümkün olduğunca yardım etmeye çalışılacaktır. Lütfen vermediğimiz veya veremediğimiz cevaplar için de istekte bulunabilirsiniz.

2012 – 2013 Eğitim Öğretim Yılı Doku yayınları 7.sınıf İngilizce ders kitabı sayfa 19 cevapları öğrencilerin derslerini kontrol etmeleri için verilmiştir. Aksi bir durum ile cevaplardan faydalanmak isteyen öğrencilerin sorumlulukları kendilerine aittir.


a. Work in pairs. Look at the pictures carefully, and describe each picture. Discuss:
• Picture 1: He is on the mountains. He is skiing.
• Picture 2: They are at the beach. They are swimming / sunbathing.
• Picture 3: They are on the mountains. They are trekking.


Cevaplarda gördüğünüz yanlışlıkları uyarmanızı ve bizi bilgilendirmenizi rica ederiz. Oğuzhoca


____
BİLİMSEL YÖNTEM: İLERİ BİLİMSEL SÜREÇLER
Gerekçe
Bilim sadece olgular, kavramlar ve genellemeler değildir. Bilim bir yöntemdir, bir şeyler yapmanın yoludur. Bilim yapmayı bilmek en azından bilim hakkında birşeyler bilmek kadar önemlidir.
Bilim adamları ne yapar? Fen ile uğraşan öğrenciler neler yapabilmelidir? 16. Ünitede size bilim adamlarının çalışmaları tanıtıldı. Şimdi artık bilim yapmayı öğrenme hakkında konuşmanın zamanı gelmiştir.

Çok basit düzeyde, bilim adamları dikkatle gözlemleme, verileri kaydetme ya da birşeyleri sınıflandırma çalışmalarını yaparlar. Her ne kadar bunlar büyük bir özen ve yöntem inceliği gerektirse de karmaşık değildirler ya da mantıksal olarak çok çaba isteyen şeyler değildir. Genellikle oldukça somutturlar ve gerçeklere dayanırlar. Bilim adamları çevrelerindeki dünyada bulunan gerçek nesneleri gözlemler, sınıflandırır ve ölçerler.
Tepkiler:
Sponsorlu Bağlantılar

0 yorum :

Yorum Gönder

Sponsorlu Bağlantılar 2
banner